סקצ׳ים וסמלים

עדכון אחרון: יוני 14׳


בין העבודה בצילום, בגינה, לעבודה עם המשפחה 😉 אני מוצא את תחביב האיור כמחדש אנרגיה טבעי: שווה ערך לשעה של ספינינג בחדר-כושר. לאיור יש כמה מאפיינים ייחודיים: 1. כמו קפה אספרסו: הוא צריך להיות מהיר ובכוונת תחילה (לכן אני חותם על האיור גם את הזמן שלקח לי לצייר אותו, ומשתדל לעשות אותו מהר) 2. אייקוניזציה: מיעוט קווים בדגש על תאוריות. יש לאפיין כל דמות או דימוי שיוצרים בקווים כלליים שמייצגים אותו. כמו למשל חדק ארוך שמאפיין פיל או קופסא מרובעת ועיגול המציין עדשה ב״לשכה אפילה״ (מצלמה). לעיתים אני מקבל השראה משיטוט בחיק הטבע ובעיר ותיעוד של הצבעים השולטים בסביבה זו המייצגים את עונות השנה. אחר כך אני משתמש בצבעים האלה כדי לצייר בצבע את הסקץ׳ האפור ולתת לו גוון חיי של העונה שבה ציירתי אותו. בין שזה איור אופנתי או סמל לוגו אני מכניס בד״כהשפעות מקומיות שיש לי, כמו למשל חזרה בתשובה בסמלול המצלמה.


outdoor photography by aryeArye_V1010_flying fish logo

www.FashionInTheStreet.com.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~>;~.~.~.~.~.~>;~>;~>;>;— Men's Collection for Spring/Summer 2010:

Last update: 10/01/10

2 Buttons wool-suit (3 buttons on sleeve) with an Ocean Satin pockets.
A cotton & satin white shirt. Bright-blue leather shoes.

Womens' Spring/Summer 2010:

אריה

.

.

Men's Collection:

I like to do men's suits: when sketching a suit it feels to me like im wearing it, so it is fulfilling than sketching a women's dress. The first piece was exhibited at school: i tried three variations and put them all together to show a some kind of a process of work
–Afterwards I developed the theme by sketching plus colouring. I was inspired by: "The 1818 three-button Fitzgerald suit" of "Brooks Brothers", calling this theme: "Historical Presidential Inuaquaration Celebration Suits."

process

complete

אריה

More to come soon! Last update: 16/01/2010 | First Published on: 26/08/2009

Monique & Arye

Dior

~~~~~~~~~~

CHANEL:

From The 1926 "Little-Black-Dress" by Gabriel (Coco) Chanel to Karl Lagerfeld "Zeitgeist" ("Spirit Of Our Times"):

"With the complete liberation of women fashion isn't exsist no more, only clothes"

אריה

5 תגובות
 1. אהבתי אמר:

  וידר ……. מה עניינים איש יקר

  אני בדיוק עכשיו בעבודה במקרה פתחתי את המיילים

  יש לך את זה > זה סגנון מיוחד וגם מרשים

  ישר כוח איש. כי נראה לי זה חזק !!

 2. כרמל אמר:

  אחי אתה תותח. גאון. אחלה ציורים גבר. שלח לי עידכונים חופשי. דרך אגב יש פאק קטן באתר. לפעמים לא רואים את כל צד ימין. מוזר.

 3. כרמל אמר:

  לךלך על אחי. כרמל. זה בטוח יהיה פיגוז

 4. נועה אמר:

  וידר,

  האיורים מהממים, כל כך הרבה כשרון

  אהבתי

 5. תודה. זה מעודד להמשיך